WYSOKIE LOTY.

Eagle Managers to reprezentacja naszych Forever Business Owners, którzy zaangażowani są w budowanie swojego biznesu i pomaganie innym wyglądać i czuć się lepiej.

Siłą osiągnięcia statusu Eagle Managera jest to, do daje to twojemu biznesowi – pomagając innym wyglądać lepiej, czuć się lepiej i spełniać ich marzenia Forever, rozwijasz swój biznes. Oznacza to większe premie, większą grupę, większe dochody detaliczne itd. Co więcej, każdego roku Eagle Managerowie zapraszani są na Eagle Managers Retreat, wyjazd wypełniony szkoleniami, relaksem i budowaniem relacji z innymi liderami biznesu!

Eagle Manager
PIENIĄDZE

PIENIĄDZE

Osiągnięcie statusu Eagle Managera oznacza rozwój twojego biznesu i, w efekcie, wyższe comiesięczne premie oraz większe zyski ze sprzedaży detalicznej i obrotów Novus Customers!

SZKOLENIE

SZKOLENIE

Eagle Managerowie biorą udział w zaawansowanych szkoleniach, które mają pomóc im posługiwać się narzędziami Forever, stać się ekspertami od nowych produktów i efektywnie korzystać z technik sprzedaży.

PODRÓŻE

PODRÓŻE

Bierz udział w corocznych Eagle Manager Retreats, które odbywają się w egzotycznych miejscach na całym świecie. To wyjazdy wypełnione relaksem, szkoleniami i kontaktami z innymi, wiodącymi FBO.

UZNANIE

UZNANIE

Co roku, podczas Eagle Managers Retreat oraz Global Rally, nasi Eagle Managerowie honorowani są za swoje osiągnięcia.JAK UZYSKAĆ KWALIFIKACJĘ

Okres kwalifikacyjny: 1 maja – 31 kwietnia

COMIESIĘCZNA AKTYWNOŚĆ I KWALIFIKACJA DO PREMII LIDERA
ZGROMADZENIE SUMY CO NAJMNIEJ 720 CASE CREDITS, W TYM CO NAJMNIEJ 100 CASE CREDITS OD NOWYCH, OSOBIŚCIE ZASPONSOROWANYCH GRUP.
OSOBISTE ZASPONSOROWANIE I ROZWINIĘCIE CO NAJMNIEJ DWÓCH NOWYCH LINII SUPERVISORÓW
SENIOR
MANAGER
1 EAGLE MANAGER W STRUKTURZE
SOARING
MANAGER
3 EAGLE MANAGEROWIE W STRUKTURZE
SAPPHIRE
MANAGER
6 EAGLE MANAGERÓW W STRUKTURZE
DIAMOND-SAPPHIRE
MANAGER
10 EAGLE MANAGERÓW W STRUKTURZE
DIAMOND
MANAGER
15 EAGLE MANAGERÓW W STRUKTURZE
DOUBLE DIAMOND
MANAGER
25 EAGLE MANAGERÓW W STRUKTURZE
TRIPLE
DIAMOND
35 EAGLE MANAGERÓW W STRUKTURZE
CENTURION DIAMOND
MANAGER
45 EAGLE MANAGERÓW W STRUKTURZE
Aby zobaczyć pełne wyjaśnienie wszystkich wymogów i kwalifikacji do programów promocyjnych, przeczytaj Zasady Działalności.